REFERENCE

Byt 4 + kk, 90 m2 v nové zástavbě – Kamechy

Bytová jednotka je situována  ve velmi atraktivní lokalitě v severozápadní části Brna, v rekreační oblasti města nedaleko Brněnské přehrady. Byt byl proto za 14 dní odprodán majiteli.

Hodnocení zákazníků

Od počátku nás ohromili svým nasazením, lidským, vstřícným a čestným přístupem, záplavou informací, prohlídek a rad. AiM Real pro nás pracovali snad 24hodin denně, 7 dnů v týdnu a dá se říct, až s rodičovskou péčí. Dohoda s ním je opravdu dohoda a ne jen plané sliby!!! A má větší cenu než razítko notáře.
Jan Mišík

Zámek Jevišovice

Část zámku Jevišovice, který slouží ke komerčním účelům, se prodal majiteli, který zde obnoví chod restaurace s velkým zázemím. Místo slouží k seskupení lidí, co se týče různých akcí.

Bytové jednotky v Jevišovicích

Tento prodej  domu, v kterém je situováno 12 bytových jednotek, byla realizace a koordinace náročného prodeje rozdílných vlastníků. Dům byl předmětem insolvenčního řízení s předkupním právem. Samostatná realizace od seznámení se stavem nemovitosti, až po uzavření kupní smlouvy trvala 6 měsíců, včetně 100% zajištění obsazenosti bytů nájemníky.

Hodnocení zákazníků

Pronajali jsme s přítelem od RK byt 2+1 o výměře 53,05 m2. Jsme nad míru spokojení. Umožnili nám pronajmout si také garáž za reálný poplatek. S čímkoliv jsme měli problém, okamžitě vyřešili. Vstřícnost je na místě! Teď jsme rádi, že má
Zobrazit celý text

Byt 1kk Kamechy 48m2

Neuvěřitelný zájem o byt. Během 2 dní bylo kolem 40 zájemců.

Hodnocení zákazníků

Byt je nádherný a dobře situovaný, je tam kulturní vyžití, výhled na přehradu, příroda kolem. Krásné cyklostezky, úžasné to je i kolem Svratky. Byl jsem spokojen s rychlým jednáním co se týče.
Ing. Jan Křesťan.

Příběhy našich klientů – exekuce

Chci se podělit se všemi o zážitek. Výkup nemovitosti před dražbou je jediné řešení, a kdybych nechal situaci dojít až do dražby, je jisté, že výtěžek z dražby by nezaplatil všechny moje dlužné částky a část exekucí by mi zůstala na krku i po dražbě. Pravděpodobně bych se s nimi pral až doteď. To, že jsem se rozhodl řešit svoje dluhy výkupem domu, bylo určitě správné rozhodnutí. Proto jsem se obrátil na tuto společnost. Dům sice už nevlastním a naše manželství zkrachovalo, ale zaplatil jsem všechny svoje dluhy a mám klid od věřitelů, exekutorů a neustálých rodinných hádek. V současné době žiju spokojeně, bydlím v podnájmu, začal jsem znovu podnikat a začíná se mi opět dařit.

František Horniaček, Syrovice

Dobrý den, většinou mi čas nedovoluje písemně reagovat na spokojenost s práci jiných, ale v případě Vaší společnosti rád udělám vyjímku a čas si najdu. Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za právní pomoc a osobní přístup při řešení a vyřešení mé exekuce, která se pro mne stala neřešitelnou.
Neměl jsme totiž žádné povědomí o možnostech o kterých mě Váš právní zástupce informoval – a který mi exekutor asi záměrně neřekl – a hlavně po dohodě, kterou Váš právník s exekutorem udělal, bylo nutné včas zaplatit dlužné peníze, aby nedocházelo k neustálenu navyšování dluhu – a v tomto především díky přímo Vám a Vašim pracovníkům, kdy i v tomto případě bylo dodrženo přesně to, co mi Vaší společností bylo slíbeno již na první schůzce. Ještě jednou děkuji a jsem vašim „dlužníkem“

Jiří Fučík, Troubsko

Vážený pane Fedaku,
v návaznosti na naše schůzky a moji prosbu o pomoc při řešení komplikované situace s prodejem domu, na který bylo dáno předběžné opatření, bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat za profesionální pomoc a to i Vašemu právnímu zástupci. Momentálně je dům včetně exekuce již na katastru odblokován, tedy prodeji nic nebrání.
Tímto bych vaší společnosti chtěla dům nabídnout k prodeji, případně zajistit směnu za byt, nejlépe v katastru Brno – Bystrc. Pokud budete mít zájem, ať se některý z vašich pracovníků semnou spojí. Děkuji

Michaela Ondráková

Dobrý den, nejsem žádný pisálek, ale díky Vám jsem našel cestu k oddlužení a ozval se, abych nepřišel o svůj dům. Moje úleva a radost je tak veliká, že mě to donutilo napsat tyto řádky a zároveň ještě jednou poděkovat, lidi ještě jednou díky!!. Zkuste to taky, pokud máte exekuce mrkněte na www.aimreal.cz

Petr, Jihlava

Začnu tím, že jsem důchodkyně a beru 11 000,- důchod. Doufala jsem, že na stáří budu mít klidný a spokojený život a těšit se z vnoučat. Omyl. Dcera se vdala za alkoholika, který jejich manželství dostal do dluhů. Dcera mě poprosila, abych jim půjčila na živobytí, půjčila jsem, potom zase a konečná byla, když už utratili veškeré moje úspory. Pak si vzali půjčku od nějakých lichvářů a nespláceli to. Exekuce byla neskutečně blízko, trvalé bydliště měli u mě. Hrozilo, že mi vezmou byt. Dcera k tomu všemu byla ještě objetí domácího násilí a bála se. Navštívily jsme s dcerou firmu, která nám veškeré závazky uhradila. Teď mám vše v jednom, splácím tedy za dceru a zetě, vnoučat jsem se nedočkala a asi ani nedočkám, ale vím, že byt nám zůstane. Tímto, jsem se chtěla podělit o problémy, které se dají řešit. Děkuju Vám.

Eva Musilová, Jílova, Brno-střed

Vždy jsem vedla normální život. Jsem mladá maminka- samoživitelka.
Začátek mých problému začalo na jaře 2009, sešlo se více placení najednou. Synovy jsem musela zaplatit lyžák a odešla nám lednice. Po Vánocích už mi moc peněz nezbylo, začínalo mi být jasné, že do výplaty nevyjdu. Tak jsem se podívala na internet, kde jsem zjistila, že získat půjčku je skutečně snadné a podle všeho nějakou tu půjčku mají skoro všichni. Rozhodla jsem si půjčit 15 000 Kč od jedné úvěrové společnosti, která vypadala solidně a jednala velice rychle. Dokonce ani úroky nebyly nijak závratně vysoké. Několik měsíců probíhalo vše bez problémů. Pak jsem ale přišla o práci a všechno se začalo hroutit. Asi po roce jsem si znovu našla práci. Moc dobře jsem věděla, že časem dorazí moje exekuce i k mému novému zaměstnavateli, ale na druhou stranu jsem si říkala, že když se k tomu postavím čelem a pokusím se svůj dluh postupně splácet, nemůže to být tak hrozné. Opak byl pravdou. Jednoho dne si mě zavolala mzdová účetní do kanceláře a řekla mi, že mi musí udělat srážky ze mzdy na exekuci. Na to jsem byla připravena, ale co mi vyrazilo dech, byla výše mého dluhu. Věděla jsem, že budu muset zaplatit něco navíc, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že se to vyšplhalo na necelých 200 tisíc korun! Nevěděla jsem co mám dělat, upadala jsem do depresí. Naštěstí moje kolegyně Eva mi řekla o firmě, která mi může pomoct a pomohla i jí. Sjednotili mi splátky a pomohli k tomu, aby nám nevzali střechu nad hlavou.

Příběh o který se podělila Paní Nespěšná A.