SLUŽBY

„MY SE POSTARÁME – VY BUDETE VYDĚLÁVAT = CÍL NAŠÍ SPOLUPRÁCE“

 PRODEJ A SPRÁVA NEMOVITOSTI 

Naše profesionální služby, které jsou našim klientům poskytovány zcela zdarma, nabízíme nejenom v rámci prodeje Vaší nemovitosti, ale  i při její správě a údržbě a to prakticky v jakémkoliv rozsahu.

Tedy dokážeme kompletně převzít Vaše starosti s nemovitostí a o vše se postarat tak, jak Vám nabídne jen málokterá společnost!

PRÁVNÍ SLUŽBY

Nabízíme kompletní právní servis, spojený s prodejem či nákupem Vaší nemovitosti. Protože se snažíme klientům vycházet vstříc a pomáhat i v případech, kdy je pro klienta obtížné uhradit cenu konzultace. U nás je bezplatná, my vám poskytneme nezávazně právní konzultace, které si už sami řídíte s naším dohledem. Je pouze na VÁS jestli řešení Vaší situace navštívíte NÁS, anebo my VÁS.

 VÝKUP VAŠÍ NEMOVITOSTI

Výkup nemovitostí naší společností, je velkou výhodou. Ale ještě vetší výhodou je, že získáte od nás hotovost ihned. V rámci prodeje Vám poskytneme jistotu ve výši 80-90% tržní ceny. Můžete s ní libovolně nakládat a nečekat i řadu měsíců, než se Vaše nemovitost prodá. Zkompletujeme za Vás všechny potřebné dokumenty aby jste službu výkupu nemovitostí mohli neprodleně využít.
Část hotovosti můžete získat ihned, další část v řádu několika dnů a nemusíte využít úplného výkupu, ale našich benefitů. V rámci prodeje Vaší nemovitosti, Vám poskytneme zálohu do určité výše, vašich potřeb! S námi máte prodej nemovitosti vyřešen jednoduše, rychle a bezstarostně. Stačí jen, osobní schůzka u nás v kanceláři.

„Snažíme se dělat reality jinak –
bezpečně a s jistotou Vás přivedeme k cíli“

 FINANCOVÁNÍ VAŠEHO PROJEKTU

Pokud jste se rozhodli s výstavbou rodinného domu či sídla nové společnosti a máte nedostatek peněz do začátku stavby?
Čekáte než Vám smluvní banka začne proplácet prostředky? My Vám v rámci prodeje Vaší nemovitosti poskytneme zálohu, se kterou můžete jakkoliv nakládat v rámci stavby Vašeho projektu.
Máte pozemek a nemáte další prostředky na výstavbu vysněné nemovitosti? My Vám stavbu profinancujeme a zároveň zajistíme úvěr u banky, aby jste mohli, již před dokončením stavby, splácet pouze úvěr u zvolené banky.

To všechno s právnickým servisem a pro naše stávající i budoucí klienty je možnost  čerpání našich benefitů.
Zdá se Vám to nemožné? U nás ta možnost je, jen nás stačí oslovit, dohodnout si schůzku, na které projednáme pouze postup!!

 NABÍDKA ÚČELOVÝCH HYPOTEČNÍCH ÚVĚRŮ

Vyřízení Vašeho hypotečního úvěru probíhá naprosto jednoduše a to v sídle naší společnosti. Spolu s námi sídlí  hypoteční banka, s kterou úzce spolupracujeme proto se výsledek dozvíte i tentýž den. Samozřejmostí je, že uvedené služby jsou bezplatné. Především je to úspora  Vašeho času, který můžete věnovat svým povinnostem.

 POJIŠTĚNÍ A OPTIMALIZACE ÚSPOR

Jelikož chceme pomoct a pro Vás to nejlepší, oslovíme další pojišťovny a o vše se postaráme. Pojištění stejně jako hypoteční úvěr Vám zajistíme, přímo u nás v sídle společnosti, kde sídlí jedna z  pojišťoven. Pokud VÁM či NÁM, uvedená pojišťovna nevyhoví, postaráme se a oslovíme další pojišťovny s kterými spolupracujeme a produkt získáte za naše VIP skupinové ceny.
Zajímavé jsou také nabízené úspory a to ve formě optimalizací vašich domácích výdajů. Firma, která se stará o nás a o veškeré naše nemovitosti, Vám vypočítá – srovná vynaložené náklady a to za nejvýhodnější ceny za služby v daném období. A jde nám především o to,  aby jsme Vám pomohli zdvojnásobit Vaše úspory.