Prodej RD 4+kk, Popice

4,550,000 Kč

Detaily

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o dispozici 4+kk ve vinařské oblasti Jihomoravského kraje v obci Popice. Dům stojí na pozemku s rozlohou 373 m², je dvoupodlažní s celkovou užitnou plochou 150,75 m² a s půdorysem tvaru dvou na sebe připojených obdélníků. Pro lepší představu o domě jsme vložili i panoramatické fotografie, které lépe vystihují prostor uvnitř domu.

Dům má základové pasy šířky 70 cm a hloubky 90 cm, obvodové zdivo je z pálených cihel Porotherm, příčky z pálených cihel tl. 14 cm Porotherm. Strop nad 1. NP je monolitický, strop nad 2. NP je skládaný z betonových dílců. Zastřešení je provedeno PP fólií. Okna i dveře od německého výrobce VEKA jsou plastová s izolačními trojskly.  Hlavní vstup do objektu je orientován z jihozápadní strany.

V 1. NP se nachází zádveří, chodba se schodištěm, technická místnost, WC, průchozí šatna spojující chodbu a ložnici. Ložnice má samostatnou koupelnu a WC. Dále pak obytný prostor s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Na tento obytný prostor v severovýchodní části může navazovat venkovní terasa.

Ve 2. NP jsou 2 pokoje a koupelna s WC. Nabízí se zde možnost vybudování druhé venkovní terasy.

Dům je napojen na IS – voda, elektro, splašková kanalizace. Dešťové vody budou odváděny svodem přes retenční nádrž o kapacitě 6 m³, která bude sloužit na zálivku zahrady, s přepadem do vsakovacího objektu.

Velkou výhodou tohoto domu je umístění v klidné, příjemné ulici a hlavně možnost upravit si a dobudovat dům podle svých představ, přání a zvyklostí.

Cena za hrubou stavbu včetně hotového zastřešení, oken, vstupních dveří a pozemku je 4 550 000 Kč vč. DPH.

V případě zájmu nabízíme dostavbu na klíč, s finálními úpravami terénu před i za rodinným domem za cenu 8,9 mil. Kč vč. DPH, včetně právní a finanční poradny.

V případě zájmu více zájemců si vyhrazujeme právo nejvyšší nabídky.

Projektová dokumentace bude k dispozici na vyžádání.

Provize realitní kanceláři ve výši 3 procenta.

  • ID: 2718
  • Publikováno: 29.4.2022
  • Poslední aktualizace: 4.4.2023
  • Zobrazení inzerátu: 538