Prodej rodinného domu- novostavba v Ostopovicích

8,990,000 Kč

Detaily

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům v klidné části Ostopovic.

Dům s užitnou plochou 228 m2 byl zkolaudován v r. 2014 a stojí na pozemku o rozloze 297 m2

Orientace domu je na jiho-západní stranu s krásnou terasou a posezením o výměře 18m 2. Před domem jsou 2 parkovací stání.

Dispozice domu:

1NP Pří vchodu do domu je předsíňka s vestavěnou, odkládací skříní. Po levé ruce míjíme místnost využívanou jako kancelář. Následující místnost je veliká a příjemně prosvětlená denním sluníčkem. Slouží jako jídelna, kuchyň i obývací pokoj s výhledem na terasu. Kuchyňský kout je kombinací nábytku – bílého lesku a pracovní desky z drceného kamene. Kuchyň je nadstandardně vybavena. (Myčka, lednice, indukční deska, mrazák, parní trouba a klasická horkovzdušná s mikrovlnou zn. Siemens)

Velkou místnost dělí krb, který v zimních večer příjemně zahřeje. Součástí patra je koupelna se sprchovým koutem.

Podlahy v domě jsou kombinací dlažby (s podlahovým topením) a dřevěné parkety (odstín: Americký ořech).

Pohled z haly zdobí krásné prosklené schodiště z tvrzeného, bezpečnostního skla. Taktéž většinu domu vystihuje materiál sklo. (Např: dveře v 1NP z tvrzeného, mléčného skla se skrytými panty)

2 NP

Ze schodišťové haly navazuje podélná chodba s výhledem na horní terasu a trávník, který je spojený kolem celého domu.

Na pravé straně je prostorná, krásná koupelna se střešním oknem, které je na dálkové ovládání. Ostatně jako všechny okna v 2NP jsou ovládané dálkově, jak rolety tak i dešťové čidla.

Další místnosti jsou 2 + ložnice. Ke každé místnosti náleží atraktivní, designově provedené ochranné zábradlí. Půdní prostor se nachází v podkroví, které je zajištěno bezpečnostním výlezem na střechu zn. Fakro

Dům je od základů zateplený a izolovaný. Průměrné měsíční náklady na vytápění, ohřev vody (solární) a vaření je cca 4 500,-

Alarmový systém zajišťuje bezpečnost celého domu.

Občanská vybavenost- MŠ, ZŠ v místě bydliště, OÚ, obchody, služby, autobusová zastávka 200 m- dostupnost do Brna každých 20 minut. Ostopovice jsou od středu města Brna 8 km (14 minut)

Průkaz energetické náročnosti budovy tř.B úsporná

Plans

  • ID: 2379
  • Publikováno: 25.3.2019
  • Poslední aktualizace: 19.9.2019
  • Zobrazení inzerátu: 714